0

Заводячи собаку, люди не завжди усвідомлюють неминучість змін, які стануться у їхньому житті. Лише тоді, коли цуцик з'являється в домі, стає очевидним, що не можна не гуляти із хаскі, навіть якщо у тебе дуже напружений графік, чи недопустимо бути жорстким із левреткою, навіть якщо таким є твій характер. Саме тому спершу зміни власником собаки бойкотуються, важко зрозуміти, що в даному випадку найкраще розслабитися та почати пристосовуватися.

Книжка Оксани Галан допоможе полегшити цей процес для власника собаки. У книжці авторка детально розповість, як формуються рефлекси, на що слід зважати, коли у вашому житті з'являється собака, на які особливості тренувального процесу варто звернути увагу.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Із ким я живу. Короткий курс для розуміння собаки

Артикул 10035
В наявності
350 грн
Характеристики
Мова Українська
Автор Оксана Галан - спеціаліст з поведінки собак та котів з досвідом роботи 10+ років;
- голова APPU;
- член IAABC;
- співзасновниця «Школи Pets&People» та магазину розумних товарів для тварин «BioIntellect»;
- організатор P2P Forum для власників тварин з 2018 року.
Рік видання 2022
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.